Kontaktieren Sie uns

Magazynier

Zadania:

  • Zapewnienie wewnętrznego przepływu materiału
  • Prowadzenie procesów magazynowania
  • Przyjmowanie materiałów wchodzących do magazynu
  • Przygotowywanie i wysyłka wyrobów
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Praca z systemem komputerowym

Idealny kandydat:

  • Doświadczenie w obsłudze i uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • Premię kwartalną
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Wyjątkową szansę uczestnictwa w rozwoju organizacji opartej na międzynarodowych standardach

Haben Sie Interesse?

Falls nicht, empfehlen Sie uns bitte weiter.

Kalmar offers the widest range of cargo handling solutions and services to ports, terminals, distribution centres and to the heavy industry. Kalmar is the industry forerunner in terminal automation and in energy efficient container handling, with one in four container movements around the globe being handled by a Kalmar solution. Through its extensive product portfolio, global service network and ability to enable a seamless integration of different terminal processes, Kalmar improves the efficiency of every move. www.kalmarglobal.com

Kalmar is part of Cargotec. Cargotec's sales totalled approximately EUR 3.7 billion in 2015 and it employs over 11,000 people. Cargotec's class B shares are quoted on Nasdaq Helsinki Ltd under symbol CGCBV. www.cargotec.com

Stellenübersicht

Position: Magazynier
Ort: Poland, Stargard
Typ: Permanent
ID: 12277
Versendet: 15.11.2016