Kontaktieren Sie uns

Monter

Zadania:

    • Montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,
    • Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości montowanych urządzeń i wymagań Klienta,
    • Zdobywanie wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanej pracy oraz przekazywanie jej innym.
    • Idealny kandydat:
    • Wiedza i zainteresowania z zakresu mechaniki i/lub hydrauliki siłowej i/lub elektryki,
    • Absolwent/ka szkoły technicznej, najlepiej o profilu mechanicznym bądź elektrycznym,
    • Doświadczenie przy montażu i/lub naprawie urządzeń mechanicznych,
    • Dobra umiejętność czytania rysunków technicznych i/lub schematów elektrycznych maszyn,
    • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do korzystania z ośrodków rekreacyjno–sportowych, dofinansowanie do wczasów i posiłków w firmowej kantynie, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,
  • Szansę uczestnictwa w rozwoju organizacji opartej na wysokich standardach,
  • Inspirujące wyzwania i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Haben Sie Interesse?

Falls nicht, empfehlen Sie uns bitte weiter.

Kalmar offers the widest range of cargo handling solutions and services to ports, terminals, distribution centres and to the heavy industry. Kalmar is the industry forerunner in terminal automation and in energy efficient container handling, with one in four container movements around the globe being handled by a Kalmar solution. Through its extensive product portfolio, global service network and ability to enable a seamless integration of different terminal processes, Kalmar improves the efficiency of every move. www.kalmarglobal.com

Kalmar is part of Cargotec. Cargotec's sales totalled approximately EUR 3.7 billion in 2015 and it employs over 11,000 people. Cargotec's class B shares are quoted on Nasdaq Helsinki Ltd under symbol CGCBV. www.cargotec.com

Stellenübersicht

Position: Monter
Ort: Poland, Stargard
Typ: Permanent
ID: 12276
Versendet: 15.11.2016